Firma CEGRO istnieje od 1989 r.

Z branżą budowlaną związani jesteśmy od 1989 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Markach k. Warszawy, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju. Przez lata, daliśmy się poznać naszym partnerom jako firma rzetelna i terminowa. O solidności i wysokiej jakości naszych usług najlepiej świadczy fakt, że współpracujemy z wiodącymi firmami branży budowlanej jak na przykład: Budimex, Warbud, Strabag, Ekonova, Skanska, Intop, Intercor. Uczestniczyliśmy między innymi w realizacji odcinków autostrad A1 i A2 czy przebudowie warszawskiej „Trasy Toruńskiej” i mostu Łazienkowskiego.

Jesteśmy świadomi, że dla naszych partnerów liczy się niezawodność, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać tym wymaganiom. Niezależnie od usługi jaką wykonujemy, czy jest to wynajem ładowarek teleskopowych, podnośników koszowych, usługi ładowarkami teleskopowymi czy też transport HDS materiałów budowlanych, zawsze gwarantujemy udaną i elastyczną współpracę.

Możemy pochwalić się faktem, że flota naszych ładowarek teleskopowych posiada zróżnicowane parametry techniczne i dodatkowe wyposażenie, co pozwala na realizację szerokiej gamy zadań. W zależności od potrzeb, naszych urządzeń można używać w zastępstwie innych maszyn oraz w różnych warunkach - zarówno miejskich, jak i trudnych terenowych czy też na halach produkcyjnych.

Bez wątpienia, naszą zaletą jest także wykwalifikowana kadra operatorów, z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami konserwatorskimi. Dzięki naszym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić Klientom terminową realizację nawet nietypowych prac.

Zawsze służymy poradą. Zapraszamy do kontaktu.

ZADZWOŃ: 602 629 290